Nevíte si rady?  Volejte bezplatnou linku +420 800 220 044 (pondělí až pátek 8:0016:00)

Partneři

Garant projektu

Moudrá sovička

Moudrá Sovička z.s.

Moudrá Sovička se od roku 2015 věnuje pomoci seniorům se správným a bezpečným používáním jejich zařízení. Má dlouholeté zkušenosti s pořádáním školení, kurzů, poskytuje soukromé konzultace hodinovými ajťáky (digitálními asistenty). V rámci projektu Moudrá Síť z.s. se bude věnovat odborné pomoci a mentorování digitálních asistentů.

Partneři projektu

Česko digital

Česko.Digital

Česko.Digital je největší civic-tech organizace v Evropě a komunita expertních dobrovolníků z mnoha oborů od IT přes projektové řízení až po marketing, kteří ve svém volném čase pomáhají státu a nestátním organizacím, a mění tak Česko k lepšímu.

Nadace Vodafone Česká republika a Digitální odysea

Nadace Vodafone a její program Digitální odysea

Nadace Vodafone se od roku 2020 věnuje zvyšování digitální gramotnosti seniorů 65+ napříč celou Českou republikou, a to formou prezenčních seminářů ve spolupráci s Moudrou Sovičkou nebo online vzdělávací platformou Digitální odysea.

Nadační fond Veolia

Nadační fond Veolia

Nadační fond Veolia podporuje pozitivní aktivní stárnutí, mezigenerační soužití v komunitě, vytváření podmínek pro život seniorů zejména v jejich domácím prostředí a nové přístupy k tématu stárnutí.

Dobrovolnické centrum Totem

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

TOTEM se snaží vytvářet pozitivní a funkční mezilidské vztahy, jak v rámci rodiny, tak v širším kontextu občanské společnosti. Nabízí už více než 20 let prostor pro aktivní život seniorů, podporuje rodiny s dětmi, otevírá mezigenerační dialog a vytváří a poskytuje profesionální zázemí pro dobrovolnictví v Plzeňském kraji.

Nadační fond Veolia

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha podporuje platformu Moudrá Síť. 

Dobrovolnické centrum Totem

JINAG, přinášíme inovace do vašeho života

Jihomoravská agentura pro veřejné inovace podporuje zavádění inovativních řešení ve veřejných službách s cílem zvýšit jejich kvalitu a dostupnost a tím životní úroveň obyvatel Jihomoravského kraje.

Nadační fond Veolia

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ podporuje bezpečný pohyb dětí, vzdělávání, sport, kulturu, lepší životní prostředí, pomáháme handicapovaným a nemocným osobám, seniorům a lidem zasaženým živelními nebo mimořádnými událostmi.

Nadační fond Veolia

Nadační fond Simony Kijonkové

Nadační fond Simony Kijonkové rozvíjí kvalitu života dětí a rodičů samoživitelů a podporujeme technologie usnadňující život lidem v nouzi.

Dobrovolnické centrum Totem

Sdružení knihoven ČR - SDRU_K

Sdružení knihoven ČR propojuje krajské, městské, vědecké, univerzitní i odborné knihovny, které spolupracují na rozvoji českého knihovnictví.

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Smíchovská SPŠ a gymnázium je jedna z nejstarších průmyslových škol v Praze, nicméně svými aktivitami v oblasti školství patří mezi nejprogresivnější školy vůbec. V současné době nabízí studium v oblasti IT, kybernetické bezpečnosti a také gymnaziální zaměření. Škola je otevřená spolupráci s jinými školami v rámci celé EU, firmám i komunitnímu vzdělávání od nejmenších dětí až po seniory.

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Babičky na net

 Jsme parta studentů z Brna, co chce individuálně pomáhat babičkám a dědečkům s mobily, počítači a internetem.

Tabidoo

Tabidoo

Tabidoo je česká no-code/low-code platforma, která umožňuje vytvářet jednoduše a rychle vlastní aplikace bez znalostí programování. V naší organizaci používáme Tabidoo jako CRM a bude v projektu zajišťovat back-end webové aplikace, správu a koordinaci digitálních asistentů a dalších účastníků projektu.

Tabidoo

DigiSign

DigiSign je český systém pro digitální podepisování dokumentů. Je ideální pro organizace, které pravidelně podepisují desítky až tisíce dokumentů měsíčně. Těm pomáhá šetřit peníze, čas i planetu. Líbí se nám mise projektu Moudrá Síť, kterému jsme navrhli bezpečné řešení pro podepisování smluv s dobrovolníky postavené na kombinaci prostého a kvalifikovaného podpisu. Bez papírů, tiskárny a cestování 🙂

Tabidoo

Seznam.cz

Seznam.cz je česká společnost založená v roce 1996. Její domovskou stránku navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod českou internetovou jedničku, je až 95 % internetové populace v ČR.  V oblasti CSR se Seznam.cz soustředí na dlouhodobou podporu vybraných partnerů z neziskového sektoru, zvyšování mediální gramotnosti a přístupnost svých služeb tak, aby je mohl používat kdokoli.   

Wedos

WEDOS Internet, a.s.

WEDOS Internet je provozovatelem hostingových služeb.