Nevíte si rady?  Volejte bezplatnou linku +420 800 220 044 (pondělí až pátek 8:0016:00)

Partneři

Garant projektu

Moudrá sovička

Moudrá Sovička z.s.

Moudrá Sovička se od roku 2015 věnuje pomoci seniorům se správným a bezpečným používáním jejich zařízení. Má dlouholeté zkušenosti s pořádáním školení, kurzů, poskytuje soukromé konzultace hodinovými ajťáky (digitálními asistenty). V rámci projektu Moudrá Síť z.s. se bude věnovat odborné pomoci a mentorování digitálních asistentů.

Partneři projektu

Česko digital

Česko.Digital

Česko.Digital je největší civic-tech organizace v Evropě a komunita expertních dobrovolníků z mnoha oborů od IT přes projektové řízení až po marketing, kteří ve svém volném čase pomáhají státu a nestátním organizacím, a mění tak Česko k lepšímu.

Nadace Vodafone Česká republika a Digitální odysea

Nadace Vodafone a její program Digitální odysea

Nadace Vodafone se od roku 2020 věnuje zvyšování digitální gramotnosti seniorů 65+ napříč celou Českou republikou, a to formou prezenčních seminářů ve spolupráci s Moudrou Sovičkou nebo online vzdělávací platformou Digitální odysea.

Nadační fond Veolia

Nadační fond Veolia

Nadační fond Veolia podporuje pozitivní aktivní stárnutí, mezigenerační soužití v komunitě, vytváření podmínek pro život seniorů zejména v jejich domácím prostředí a nové přístupy k tématu stárnutí.

Nadační fond Veolia

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha podporuje platformu Moudrá Síť. 

Dobrovolnické centrum Totem

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

TOTEM se snaží vytvářet pozitivní a funkční mezilidské vztahy, jak v rámci rodiny, tak v širším kontextu občanské společnosti. Nabízí už více než 20 let prostor pro aktivní život seniorů, podporuje rodiny s dětmi, otevírá mezigenerační dialog a vytváří a poskytuje profesionální zázemí pro dobrovolnictví v Plzeňském kraji.

Dobrovolnické centrum Totem

JINAG, přinášíme inovace do vašeho života

Jihomoravská agentura pro veřejné inovace podporuje zavádění inovativních řešení ve veřejných službách s cílem zvýšit jejich kvalitu a dostupnost a tím životní úroveň obyvatel Jihomoravského kraje.

Nadační fond Veolia

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ podporuje bezpečný pohyb dětí, vzdělávání, sport, kulturu, lepší životní prostředí, pomáháme handicapovaným a nemocným osobám, seniorům a lidem zasaženým živelními nebo mimořádnými událostmi.

Nadační fond Veolia

Nadační fond Simony Kijonkové

Nadační fond Simony Kijonkové rozvíjí kvalitu života dětí a rodičů samoživitelů a podporujeme technologie usnadňující život lidem v nouzi.

Dobrovolnické centrum Totem

Sdružení knihoven ČR - SDRU_K

Sdružení knihoven ČR propojuje krajské, městské, vědecké, univerzitní i odborné knihovny, které spolupracují na rozvoji českého knihovnictví.

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Smíchovská SPŠ a gymnázium je jedna z nejstarších průmyslových škol v Praze, nicméně svými aktivitami v oblasti školství patří mezi nejprogresivnější školy vůbec. V současné době nabízí studium v oblasti IT, kybernetické bezpečnosti a také gymnaziální zaměření. Škola je otevřená spolupráci s jinými školami v rámci celé EU, firmám i komunitnímu vzdělávání od nejmenších dětí až po seniory.

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Babičky na net

 Jsme parta studentů z Brna, co chce individuálně pomáhat babičkám a dědečkům s mobily, počítači a internetem.

Tabidoo

Tabidoo

Tabidoo je česká no-code/low-code platforma, která umožňuje vytvářet jednoduše a rychle vlastní aplikace bez znalostí programování. V naší organizaci používáme Tabidoo jako CRM a bude v projektu zajišťovat back-end webové aplikace, správu a koordinaci digitálních asistentů a dalších účastníků projektu.

Tabidoo

DigiSign

DigiSign je český systém pro digitální podepisování dokumentů. Je ideální pro organizace, které pravidelně podepisují desítky až tisíce dokumentů měsíčně. Těm pomáhá šetřit peníze, čas i planetu. Líbí se nám mise projektu Moudrá Síť, kterému jsme navrhli bezpečné řešení pro podepisování smluv s dobrovolníky postavené na kombinaci prostého a kvalifikovaného podpisu. Bez papírů, tiskárny a cestování 🙂

Wedos

WEDOS Internet, a.s.

WEDOS Internet je provozovatelem hostingových služeb.